Na obsah stránky
Domů > Akce a události > Setkávání

Setkávání

VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ

p1080164.jpgI na  letošní podzim připravilo Středisko pravidelné víkendové setkání. Sešli jsme se tentokrát v Praze, ve sboru – vlastně ve sborech Evangelické církve metodistické (v pátek a sobotu v anglicky mluvícím sboru ve Vršovicích, v neděli jsme byli účastníky bohoslužeb v Praze 2 – Ječné).

Dny příprav, které tentokrát nebyly vůbec snadné, v nás vzbuzovaly nejistotu, jak vše dopadne a s  obavou jsme očekávali příjezd či příchod přihlášených účastníků.

To, že jsme nakonec mohli prožít dny v příjemném společenství s odborným biblickým

programem, zajímavým vyprávěním emigranta, žijícího mnoho let v USA i povzbudivým večerem naplněným společným zpěvem i poslechem ukázek z literární tvorby některých z nás není rozhodně samozřejmostí. A v každém případě je to důvod k vděčnosti Pánu Bohu, který nám tento čas daroval.

Nedělní bohoslužby, s připomínkou reformace s důrazem na pokání, s účastí u stolu Páně i

společným obědem přímo ve sboru byly příjemným doplněním a uzavřením všeho prožitého.

Věříme, že to bude potěšením a povzbuzením i pro další dny.

Nyní nás již čeká pouze (nebo zase?) přemýšlení kdy, kde a jak příště.

A také s kým? Ať je tato poslední věta předběžným pozváním pro vás pro všechny.

Každý je již nyní srdečně vítán!

PRÁZDNINOVÉ POBYTY

Ilustrační fotografie 2 - čtyři lidé stojí na lesní cestě